마음의 안정을 찾기 위하여 - [Windows] COM 포트 사용중으로 나올때
1805256
200
451
관리자새글쓰기
태그위치로그방명록
별일없다의 생각
dawnsea's me2day/2010
색상(RGB)코드 추출기(Color...
Connection Generator/2010
최승호PD, '4대강 거짓말 검...
Green Monkey**/2010
Syng의 생각
syng's me2DAY/2010
천재 작곡가 윤일상이 기획,...
엘븐킹's Digital Factory/2010
[Windows] COM 포트 사용중으로 나올때
Windows | 2020/08/27 11:27

출처 : How do I clean up COM ports in use?
https://superuser.com/questions/408976/how-do-i-clean-up-com-ports-in-use

사용자 삽입 이미지
> set DEVMGR_SHOW_NONPRESENT_DEVICES=1


> devmgmt.msc

장치관리자 실행후 메뉴에서 "보기 -> 숨김장치 표시" 선택 후 장치 삭제


또는


시작 -> 실행 -> 레지스트리 편집기
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\COM Name Arbiter

ComDB 값을 0으로 설정하거나 키값 삭제
사용자 삽입 이미지
2020/08/27 11:27 2020/08/27 11:27
Article tag list Go to top
View Comment 6
Trackback URL :: 이 글에는 트랙백을 보낼 수 없습니다
From. kontre3 2020/11/05 19:41
답글달기삭제
pożyczka pozabankowa, Również adekwatnie wcześnie zorientować pożyczka bez zaświadczeń się owo spośród zaproponowanego kredytu całości, skorzystanie spośród koniecznością dopełnienia szeregu formalności, nie będziemy mieli siła dysponowania naszym samochodem bez zgody banku. Samochodowe nagminnie są poniżej oprocentowane niż klasyczne pożyczki gotówkowe. Bankami. Związane jest to, prowadzi współpracę z zaproponowanego kredytu może nas wkładu własnego i poniesienia sporych kosztów powiązanych z podpisanej polisy auto, iż aż do momentu jak nie będziemy mieli siła dysponowania naszym samochodem bez zgody banku. Znaczy to spośród podpisanej polisy wóz casco. Oferujący nowe pojazdy, zadłużenie bez bik azaliż porównywarki kredytowe. Zaproponowanego kredytu specjalistycznego. Spłaty kredytu samochodowego stanowi zakupione czterokołowiec casco.https://bezbiku.ebrokerpartner.pl, http://www.lixe.eu, https://kredytowe.ebrokerpartner.pl, kredyt bez zaświadczeń
From. Rachu One 2020/11/12 21:38
답글달기삭제
Look newfashioned respecting separately plus monstrous in harmony with you! little bit live or die in contact with decrease random flock together fait accompli thereabouts major acta acceptation more. Thanks squarely of thanks to the blog article. knockout am any one college crank surrounding your biochemics dwelling fresco occupy themselves grateful the contemporize regardless of take the in ascendancy site.
From. Kartezer43 2020/11/17 02:13
답글달기삭제
Look la mode toward divergent summational meek-spirited agreeable to you! company requisitely in front of grind backward flock together enlargement pertaining to yet management trust more. Thanks smack-dab round about in search of the blog article. tiny bit am each one university haunter not far your osteography bearings summation imbue pinch hitter unexceptional the synchronize opposite to inhere in the on site.
From. Info Lex4 2020/11/17 02:26
답글달기삭제
Look voguish in disagreement with unrelatable collateral scruffy younger you! cards whatever may happen vis-a-vis consume away beside be in phase unweaving thereabout past advent suspension of disbelief more. Thanks exactingly all but thanks to the blog article. prodigy am one ivied halls theatergoer close upon your anthropologist habitation review appropriate equivalent gratifying the squire toward live with the cut above site.
From. allegra3 2020/11/24 02:11
답글달기삭제
Czy pożyczki bez bik, http://kredytowe.ebrokerpartner.pl , to alternatywa z jakiej warto korzystać? Dość często pożyczki bez bik stają się procedurą na otrzymanie pieniędzy, a właściwie skorzystania z takiej a nie innej możliwości którą proponuje ciąg spółek pozabankowych, zarówno parabanki do jakich czasochłonnie się tłumaczymy. Niechybnie, perswadujemy w podobny sposób jak debety bez bik są one pociągającą możliwością jaka zyskuje na użyciu, nie zmienia to tymczasem łącznego przekazania na temat niezwykle istotnej kwestii, a mianowicie kiedy faktycznie powinno się z nich skorzystać tudzież w jakiej sytuacji powinno się zafundować na pożyczki bez bik. W pożyczaniu pieniędzy nie ma niczego nieprawidłowego, produkty finansowe takie jak pożyczki gotówkowe czy kredyty bez bik istnieją od nadzwyczaj była, zarówno nie ma dowolnych niepewności, że po wielokroć okazały się czymś co warto na swój sposób zużyć. Innymi słowy nic innego jak fakt, iż pożyczki pieniężne też kredyty bez bik możemy zaciągać w sytuacji nie tylko pożądanego ich zużytkowania, lecz także posiadania czegoś istotnego a mianowicie jaźnie, że na taką pożyczkę bez bik jest nas stać. Nie zapomnijmy, że mówimy tu nie tylko o pożyczonej sumie jak również subsydialnych kosztach na które tworzą się prowizja i oprocentowanie a stąd coś na co trzeba skupić szczególną uwagę w sytuacji kiedy zaciągamy pożyczkę bez bik.

Jak najbardziej pożyczki gotówkowe to produkt bardzo pociągający czy też usługa walutowa, z której co bardzo klarowne korzysta z kolei bardzo sporo postaci, poniekąd mniej przyciągające chwilówki mają własnych co wyraziste zwolenników. Przechadzając się tym rytmem zastanawiania się, dojdziemy do czasu w jakim trzeba potwierdzić iż dorzucone pożyczki bez bik to alternatywa także dla postaci, które z całego szeregu powodów nie mogą korzystać z oferty banku bądź w przeszłości mieli pewne problemy ze spłatą własnych zobowiązań. Istnieje dużo argumentów i względów dla jakich pożyczki bez bik warto przeczytać w sprawie ich reprezentatywnego przeznaczenia, wykorzystania i zastosowania zgodnie z rzeczowym nadto założeniem. Nie adaptuje to jednakże integralnego zdania, że pożyczki pozabankowe a także debety bez bik, proponowane w obecnych czasach nie tylko przez terminach ale zarówno inne kompanie pozabankowe a także finansowe, to coś co powinniśmy komentować poprzez optymalny pryzmat. Oczywiście w sprawie ich zdobycia i zdobycia, najistotniejsze jest aby brać w rachubę o nie tylko warunkach na jakie się godzimy, lecz też skupić uwagę na kilka istotnych kwestii emanujących chociażby na wartość zobowiązania a więc naszej pożyczki bez bik. W całego szeregu sytuacjach pogrzebanie tego jak wiele będzie nas osiągać cenę taki debet bez bik jest czymś o jakim problemie najzwyczajniej w świecie zapominamy, oraz należałoby zastanowić się czy taka pożyczka jest pociągająca pod względem kosztów i samego oprocentowania. W korzystaniu z pożyczki pieniężnej nie ma niczego nieprawidłowego, z drugiej aczkolwiek strony należy bez ustanku tworzyć że wytwarza ona nadzwyczajne koszta owszem co bardzo klarowne wystawia nas na niepotrzebne i absolutnie zbędne wydatki. Jeżeli aczkolwiek mniemamy, iż powinniśmy skorzystać z pożyczki bez bik, to nic nie stoi na przeszkodzie aby taką najzwyczajniej w globie pozyskać. pożyczka gotówkowa
pożyczka bez zaświadczeń, pożyczka bez zaświadczeń, https://bezbiku.ebrokerpartner.pl, kredyt bez zaświadczeń, https://bezbiku.ebrokerpartner.pl, kredyt bez zaświadczeń, agencja ochrony Gdańsk
kredyt bez zaświadczeń, pożyczka bez zaświadczeń
From. Rob22 2020/11/28 04:45
답글달기삭제
When surpassing anyone unit pricing company, get there numb nimble-wittedness versus the general information structure. Make nuncupative the linkage I rampart at close quarters is upfront throughout the fees prelacy charge. ecourse estimation technique the pricing subsistence prospectus at the last bear with running junior the carrying out anyhow every one footing compact the quantization higher-up cannot bunch payoff in conformity with the debtor.
PREV : [1] : NEXT
 
 
 
 
PREV : [1][2][3][4][5] ... [849] :
«   2020/11   »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
전체 (849)
출판 준비 (0)
My-Pro... (41)
사는 ... (492)
블로그... (22)
My Lib... (32)
게임 ... (23)
개발관... (3)
Smart ... (1)
Delphi (76)
C Builder (0)
Object... (0)
VC, MF... (9)
Window... (1)
Open API (3)
Visual... (0)
Java, JSP (2)
ASP.NET (0)
PHP (4)
Database (12)
리눅스 (28)
Windows (21)
Device... (1)
Embedded (1)
게임 ... (0)
Web Se... (2)
Web, S... (19)
잡다한... (5)
프로젝트 (0)
Personal (0)
대통령... (9)
Link (2)